Με Ολυμπιακό στον ημιτελικό ή στον τελικό μόνο!

Αναλυτικά η κλήρωση:

Α' Φάση - Σωματεία Β' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών
1η Αγωνιστική - Τετάρτη 13/09/2017
1ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
02. ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
03. ΕΦAO ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
04. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
05. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
06. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
07. ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
08. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ
09. ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΟΜΑΔΑ ΧΧΧΧΧ
10. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ. ΜΕΣ
11. ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
12. ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
13. ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
15. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
16. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

Α' Φάση - Σωματεία Α2 & Β' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών
Α' Φάση - 2η Αγωνιστική - Σάββατο 16/09/2017
17. ΝΙΚΗΤΗΣ A11 - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
18. ΝΙΚΗΤΗΣ Α4 - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
19. ΝΙΚΗΤΗΣ Α9 - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
20. ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
21. ΝΙΚΗΤΗΣ Α8 - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
22. ΝΙΚΗΤΗΣ Α6 - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
23. ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 - ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
24. ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
25. ΝΙΚΗΤΗΣ Α7 - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.
26. ΝΙΚΗΤΗΣ Α16 - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
27. ΝΙΚΗΤΗΣ Α2 - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
28. ΝΙΚΗΤΗΣ Α1 - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
29. ΝΙΚΗΤΗΣ Α5 - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
30. ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
31. ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
32. ΝΙΚΗΤΗΣ Α10 - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

Α' Φάση - 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 20/09/2017

33. ΝΙΚΗΤΗΣ Α30 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α28
34. ΝΙΚΗΤΗΣ Α31 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α25
35. ΝΙΚΗΤΗΣ Α19 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α20
36. ΝΙΚΗΤΗΣ Α22 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α24
37. ΝΙΚΗΤΗΣ Α32 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α17
38. ΝΙΚΗΤΗΣ Α27 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α29
39. ΝΙΚΗΤΗΣ Α23 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α18
40. ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α26

Β' Φάση - Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών + Σωματεία Α' Φάσης
B' Φάση - 1η Αγωνιστική - Σάββατο 23/09/2017
41. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 - ΤΡΙΚΑΛΑ BC
42. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
43. ΝΙΚΗΤΗΣ Α35 - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
44. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
45. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΑΡΟΣ - ΚΥΜΗ
46. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α37
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΛΑΥΡΙΟ
48. ΝΙΚΗΤΗΣ Α36 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α38

B' Φάση - 2η Αγωνιστική - Τετάρτη 27/09/2017
49. ΝΙΚΗΤΗΣ Α42 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α47
50. ΝΙΚΗΤΗΣ Α44 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α45
51. ΝΙΚΗΤΗΣ Α48 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α41
52. ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α43

B' Φάση - 3η Αγωνιστική - Σάββατο 30/09/2017
53. ΝΙΚΗΤΗΣ Α52 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α49
54. ΝΙΚΗΤΗΣ Α51 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α50

Γ' Φάση - Προημιτελικοί Αγώνες
Τετάρτη 04/10/2017
55. ΝΙΚΗΤΗΣ Α53 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ
56. ΑΕΚ ΝΕΑ ΚΑΕ - ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΕ
57. ΝΙΚΗΤΗΣ Α54 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ
58. ΑΡΗΣ ΚΑΕ - ΠΑΟΚ ΚΑΕ

Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες
Α' Αγώνας - Κυριακή 05/11/2017
59. -
60. -

Β' Αγώνας - Δευτέρα 01/01 ή Τρίτη 02/01/2018
61. -
62. -

Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 17/02/2018
63. Νικητής Α59/Α61 - Νικητής Α60/Α62

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως κάποιο σχόλιο σας θίγει, παρακαλούμε επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί άμεσα.
Mat's picture

Mat

www.betcatalog.net